Grandslamové závody

Příspěvky

Výsledky Plavané U Jána 8.4.2018

8. 4. 2018

Poslední ušlechtilý závod před zprzněním náplavky byl krásný, loučení důstojné. Zvítězil Kuba Bárta před Petrem Berouškem a Pavlem Krýslem. Největší rybu zdolal Jirka Půta, byla to parma 65cm.

Snad nám kousek úseku zbyde k individuálnímu, případně vabankovému lovu.

Celý příspěvek | Rubrika: Grandslamové závody | Komentářů: 2

!!!POZOR ZMĚNA-RYCHLÁ BUDE NA RYCHLÉ!!!

4. 4. 2018

Podle posledních zpráv se na 99% u Jána na náplavce v neděli bagrovat ještě nebude a závod na rychlé vodě může být skutečně poplatný svému názvu.Konečné rozhodnutí padne v pátek odpoledne,ještě před případnou brigádou pod papírnou.Proto ještě sestavy nepřevazujte a sledujte aktuální zprávy ze "staveniště",

Pracovní "vyřezávací"četa bude stále v pohotovosti a počká na zprávu od Venci Loudy.

Kdo nemůže být od pátku na internetu,uveďte tel.číslo,zavoláme konečný verdikt.

Koná se na Radbuze pod papírnou

U Jána se to bude jmenovat pořád, na památku zničené lokality.

Celý příspěvek | Rubrika: Grandslamové závody | Komentářů: 6

Výsledky Plzeňského Feedercupu 2017

8. 10. 2017

Feedercup se letos odehrál na milovaném úseku Havelkova biče na borské přehradě.

Regulérní závodní tratě ubývají, ale tahle je taková nejspravedlivější. Podpoří-li se to systémem sektorů ve dvou kolech, nemá závod chybu. Ryby braly pěkně, kromě nejfrekventovanějších cejnů se ulovilo i pár pěkných línů a jesenů, pár návazců uražených většími kapry se vyskytlo též.  Palmu vítězství si s listy vlajícími za autem odvezl butovský uprchlík Roman Hladík, stříbro získal letos skvělý Míra Horálek, bronz leští Kamil Fejfar (kdyby nešilhal po projíždějících cyklistkách, bylo by to ještě lepší).

Plzeňský feedercup se koná 23.9.2017 na Borské

8. 9. 2017

Celý příspěvek | Rubrika: Grandslamové závody | Komentářů: 3

Přeštický feeder 2017 - výsledky

27. 8. 2017

Tradiční Přeštický feeder v lužanských meandrech provázelo velmi příjemné počasí, komáři se neurodili, prostě idylka. Zvítězil Roman Hladík úlovkem 4495 gramů, druhý skončil nezničitelný MP s 4140 gramy, třetí Petr Kokoška s 3115 gramy. Závod družstev vyhrála trojice Horálek, Bouzek, Podskalský.

Poděkování patří pořadatelům a hezčí části rodiny Bultasovy, která se oba soutěžní dny znamenitě starala o občerstvení.

Velká cena Přeštic v plavané 2017 - výsledky

27. 8. 2017

Přeštičtí přátelé konečně poslali výsledky, omluvte zpoždění.

Přeštickou plavanou ovládl Martin Bárta, který proměnil dolní forhont, nachytal 3365g ryb. Druhý skončil MP s 2965 gramy, o 15 gramů porazil třetího Míru Horálka (2950). Růžky začínají vystrkovat mladé pušky z Nepomuku, 4. místo obsadil David Holub, šesté Petr Janou, kteří vyhráli i závod dvojic. Pátý byl Jirka Vrabec. Tradiční masochistický ráz závodu umocnil vydatný ranní déšť, někteří promokli na kost. Ale dobrý, příští rok se těšíme opět!

Celý příspěvek | Rubrika: Grandslamové závody | Komentářů: 0

Plavaná u Jána 2017 - výsledky

27. 8. 2017

I přes šílené kolísání průtoku, které je znakem vodoenergetického úsilí našich dobrodějů, co poroučejí větru a dešti, se nachytalo slušné množství ryb. Hodně záleželo na losu, kdo si vylosoval mělčinu bez prolákliny, měl prostě smůlu. Někteří renomovaní závodníci propadnuvší trudomyslnosti dokonce během závodu prchli a vyhledali útěchu u stánku s občerstvením páně Metelky. Smolařem dne byl ex post vyhodnocen Honza Kazda, který po skvělém výkonu v prvním kole (přes devět a půl kilo) udělal bezrybku v kole druhém a na cestě domů prorazil dvě pneumatiky. Ne, ani cena útěchy by nebyla v případě takové frustrace na místě.

Celkem se ve dvou kolech ulovilo 102,055kg ryb. Převládala podoustev, plotice a cejn velký, chytil se i jeden kapr, pár jesenů (těch přibývá), několik okounů a hrouzků. Zajímavostí byl zážitek p. Edla, kterému se do zdolávané oukleje zakousl obrovský candát. Než se candát pustil, byl sportovec zralý na výměnu prádla.

Vítězem se stal Matěj Kalčík se součtem pořadí 3 a úlovkem 7470 g, druhý objev letošní sezony Adrian Terelmeš (součet 5 a 8155g), bronz paří Romanu Vicanovi díky drtivému závěru - cejni v poslední hodině závodu - součet pořadí 5, celkový úlovek 5925g. Bramorovku si odvezl Jirka Havel s úlovkem největší ryby dne, cejna 1,5kg.