20. 3. 2022

Celý příspěvek | Rubrika: Grandslamové závody | Komentářů: 1

Feedercup 12. září 2021 - výsledky

14. 9. 2021

Krásné počasí a ryby při chuti (až na pár prokletých míst, kde zalehl sumec) a nízká účast kvůli přehršli závodů v okolí, to byla znamení letošního ročníku. Nejlépe si vedl Jakub Bárta, který udělal dvě jedničky v sektoru. Celkem nachytal 12350g ryb. Druhý byl pan Edl, součet 4, celkem 18225g. Bronz získal Petr Bultas se stejným součtem umístění, ale úlovkem "jen" 15920g. Součet čtyři docílil i Roman Vican, tomu ale třetí místo uniklo o 745gramů.

Celý příspěvek | Rubrika: Grandslamové závody | Komentářů: 0

FEEDERCUP 2021 Pozor, přesouvá se o den na neděli 12. září 2021

24. 8. 2021

Vzhledem k tomu, že řada našich závodníků má ambice i v Úslavském poháru, posunujeme Feedercup na neděli. Hlašte se co nejdřív, aby nebylo málo času na nákup cen!

11. 8. 2021

Konečně se nepomucké mladé pušce podařilo proniknout na bednu v Grandsamu. A hned z toho bylo zlato! Zvítězil David Holub před Jakubem Bártou, oba součet umístění 3, David nachytal 6,355g, Kuba 2,97kg. Bronz slavil Václav Bárta, součet 4, 6,395g.

Přeštická plavaná 2021 - výsledky

9. 8. 2021

Letošní přeštická plavačka byla zkouškou improvizačních dovedností jednotlivých borců. Voda byla velmi rychlá, něco jako v Tróji na kanoistickém kanálu. Ideálním splávkem by byla polystyrenová kačena prodávaná za bolševíka.

Vítězem se stal Vašek Černý, který chytal na děličku s lízátkem. Nachytal 4130g. Druhý Vašek Louda chytil 4020g, třetí p. Milan Edl 3260g.

Přeštický feeder 2021 - výsledky

9. 8. 2021

Z výrazného nadstavu vody v Úhlavě měli všichni trochu strach. Rybám to ale naštěstí nevadilo a tam, kde byly, braly. Vítězem se stal Pavel Krýsl, který nachytal rekordních 13,02kg. Druhý Míra Horálek 5,16 a třetí Václav Bárta 4,51kg. Poprvé byl použit vpravdě revoluční systém hodnocení sektorů v jednokolovém závodě. Vysvětlení: Byly tři sektory, první tři jsou vítězové sektorů seřazení podle váhy. Další pořadí analogicky.

Plavaná u Jána 2021 - výsledky

30. 6. 2021

Závod byl kvůli vysokému stavu vody a silnému lobbingu rybníkářů přesunut k papírně. Nebylo to úplně špatné, ale dole by to bylo dobrodružnější. Bezchybným výkonem proměnil dva forhonty Míra Horálek (13385g). Na váhu porazil též výborného Vaška Černého (9235g), který také udělal dvě jedničky v sektorech. Bronz získal MP se součtem pořadí 3 a 8620gramy, brmboračku Marek Vican - součet pořadí 5, 10085g.