Závody mládeže

Příspěvky

Plzeňský Plaváček 2009 je za námi. Korunovaly ho znamenité výsledky.

16. 4. 2009

Pochvalu si zaslouží sice všichni zúčastnění, ale je nám ctí vyzdvihnout výsledky Martina B. Bárty, který ulovil přes patnáct kilo ryb a skvělý výkon desetileté Alenky Škubalové, která nachytala přes devět kilo! V kategorii dorostu zvítězil další ze slavného přeštického klanu Bártů Martin, který porazil i obávaného Martina Hubálka.

Závod se vydařil , spokojeni odcházeli i devítiletí cvrčkové, kteří si poprvé úspěšně vyzkoušeli, jak chytat na plavanou.

Plzeňský Plaváček 2009

27. 3. 2009

16. dubna se na Borské přehradě koná tradiční závod v plavané pro děti.

Zájemci jsou srdečně zváni. Přihlášky viz propozice

Celý příspěvek | Rubrika: Závody mládeže | Komentářů: 2

Konečné výsledky Územního přeboru v LRU - plavané 2008

28. 9. 2008

Po dvou závodech, čtyř tříhodinových kolech se mezi rybářskou mládeží rozhodlo o nejlepších plavačkářích roku.

Kadeti: 1. Zdeněk Polívka, 2. Jan Podskalský, 3. Václav Bystřický

Junioři: 1. David Hykyš, 2. Martin Metelka, 3. Martin Hubálek

Celý příspěvek | Rubrika: Závody mládeže | Komentářů: 4

Podzimní kolo krajského přeboru mládeže v plavané

21. 9. 2008

Na Radbuze pod papírnou proběhlo podzimní kolo Územního přeboru mládeže v LRU - plavané. Podzimní závod vyhráli Zdeněk Polívka, v kategorii do 14 let a Jakub Bárta v kategorii od 15 let.

Celý příspěvek | Rubrika: Závody mládeže | Komentářů: 0

Skvělý úspěch západočeské mládeže na národním kole Zlaté udice

23. 6. 2008

Družstvo, které reprezentovalo ÚS ČRS Plzeň obsadilo celkově druhé místo, Martin Hubálek zvítězil v kategorii žáků, Edita Korečková získala stříbro mezi dívkami.

Celý příspěvek | Rubrika: Závody mládeže | Fotografie: Národní kolo ZU 2008 Ml. Boleslav | Komentářů: 0

ÚZEMNÍ KOLO ZLATÉ UDICE 2008 KDYNĚ

11. 6. 2008

Vítězové kategorií: žákyně Edita Korečková (MO Horšovský Týn), žáci: Martin Hubálek (MO Stříbro), dorost: Adam Prchal (MO Horšovský Týn)

Celý příspěvek | Rubrika: Závody mládeže | Fotografie: KZU 2008 Kdyně | Komentářů: 0

Okresní kolo Zlaté udice Plzeň 08

7. 5. 2008

Vzhledem k časovému zaneprázdnění zatím jen výsledková tabulka. Později přibydou i fotky.

Plzeňská Zlatá udice

3. 5. 2008

Soutěž mládeže Zlatá udice, okresní kolo Plzeň - město se koná v úterý 6. a středu 7. května 08.

V úterý proběhne na hřišti školy na Zábělské soutěž v rybolovné technice a test znalostí, ve středu pak tříhodinový závod v LRU  - plavané. Ten bude umístěn na Radbuzu.

Kategorie: děti do 15 let, dorost do 18 let.

Krajský přebor v plavané mládeže - jarní kolo

19. 4. 2008

Nakonec se strašlivé počasí smilovalo, dokonce ani povodeň nedorazila. Mírný nadstav vody a rychlé změny tlaku ale negativně ovlivnily braní ryb. Nenachytali úplně všichni. Výsledkové tabulky přikládáme.

Plzeňské družstvo děkuje za sponzoring rybářské prodejně Bigfish (Goethova ul.), Chytalo s krmením Milo.

Na ceny poskytla slevu prodejna U Jezuleho v Koperníkově ulici.

Plzeňský Plaváček 2008

10. 4. 2008

Po prudké změně tlaku provázené přeprškou ryby přestaly brát. Projevilo se to v relativně skromných úlovcích, zejména oukleje se probudily k potravní aktivitě až navečer. O to větší uznání si zaslouží ti, co nachytali. Absolutní vítěz Zdeněk Polívka, bratři Bártové a Michal Vican z Přeštic, Vašek Černý, Martin Hubálek i Jan Kestler. Ti všichni nachytali přes dva kilogramy ryb.

Pochvala patří i třem zúčastněným děvčatům, ani jedna z nich se  nezařadila mezi bezrybky. Vlastně i ti naši bezrybkové si zaslouží pochvalu za výdrž. Smůlu už si  vybrali, příště to všem ukážou!

Celý příspěvek | Rubrika: Závody mládeže | Fotografie: Plzeňský Plaváček 2008 | Komentářů: 0